Inicjatywy

Inicjatywy edukacyjne

OpenNMT

OpenNMT to inicjatywa społeczno-edukacyjna poświęcona zrównoważonemu podejściu do zdrowia człowieka. Spotkania i nagrania obejmują tematy styku natury, medycyny i technologii.

Naszym celem jest szerzenie wiedzy na temat naturalnych sposobów odzyskiwania zdrowia i utrzymania go przez długie lata. Pozostajemy w sferze metod, których działanie jest dowiedzione naukowo.

Jeżeli:

  • interesujesz się zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem,
  • jesteś otwarty na nowatorskie, naukowe metody dbania o zdrowie,
  • szukasz sposobu na dobrą sylwetkę i świetną kondycją przez długie lata,
  • nie widzisz sensu w przytłaczającej farmakoterapii i suplementach diety na wszystko,
  • chcesz poszerzyć swoją sieć kontaktów,
  • pragniesz poznać inspirujących ludzi... 

to spotkanie jest dla Ciebie!  

OpenNMT jest idealnym miejscem do wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie prowadzenia zdrowego stylu życia. Tutaj poznasz specjalistów i wzbogacisz swoją wiedzę na temat szeroko pojętej profilaktyki zdrowia.

Jak to działa?

Na spotkaniu prowadzone są 2-3 prelekcje – każda trwa nie dłużej niż 18 minut. Po każdej z nich prowadzona jest dyskusja i można zadawać pytania prelegentowi. Następnie zapraszamy wszystkich uczestników na część networkingową w luźniejszej atmosferze. Wydarzenia mają miejsce w Krakowie, w miejscu i czasie zapowiedzianym każdorazowo na fanpage'u i w newsletterze.

Zobacz kanał OpenNMT na YouTubeDołącz na Facebooku

Portal NaturaMedycynaTechnologia.pl

Portal NaturaMedycynaTechnologia.pl zajmuje się zagadnieniami związanymi ze wspieraniem naturalnych funkcji organizmu przy wykorzystaniu najnowszych technologii z zakresu medycyny i diagnostyki.

Zapraszamy do współpracy przy jego tworzeniu dietetyków, lekarzy i innych specjalistów, pracujących na co dzień z odbudową i utrzymaniem w zdrowiu mikrobioty jelit, którzy chcą się podzielić swoją wiedzą i publikacjami.

Przejdź do portalu NaturaMedycynaTechnologia.pl