Poszukujemy Specjalisty do obsługi sklepu internetowego i mediów społecznościowych (Kraków)

Opublikowano

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która zadba o prezentację i promocję produktów w naszym sklepie internetowym oraz aktualizację treści w mediach społecznościowych. Do obowiązków będzie również należała bieżąca obsługa Klientów sklepu i nadzór nad realizacją zamówień. Jesteśmy niewielką firmą, więc konieczne będzie też zaangażowanie w inne bieżące prace.

Poszukujemy osoby, która posiada umiejętność komunikowania się z Klientami poprzez media elektroniczne, ma swobodę pisania krótkich tekstów promocyjnych oraz zna lub chce się nauczyć podstaw HTMLa. Mile widziana będzie osoba z wykształceniem lub zainteresowaniami z zakresu dietetyki, podstaw immunologii, diagnostyki medycznej oraz ogólnie pojętego zdrowego stylu życia.

Staramy się budować relacje partnerskie, zarówno z naszymi Klientami jak i między członkami naszego zespołu. Oferujemy ciekawą pracę z nowatorskimi produktami, możliwość współtworzenia zakresu swoich obowiązków oraz niezbędne wsparcie merytoryczne. Przewidujemy zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze całego etatu.

Aby wstępnie zweryfikować Kandydatów prosimy o odpowiedź na pytanie „Wymień, które trzy kwestie przy SEO są wg Ciebie najważniejsze” Odpowiedź powinna zajmować nie więcej niż 400 znaków. Oferty, które nie zawierają odpowiedzi na pytanie będą automatycznie usuwane.

Jeżeli posiadasz opisane cechy i chcesz z nami pracować, to prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres praca @ 4active.eu.

Informacja o zdjęciu: Zdjęcie utworzone przez freepic.diller – pl.freepik.com

Kategoria: News